Blog

Byla jsem na Bídníkách....

3. ledna 2013 v 22:19 | Rézi
Tak nejprve se chci omluvit, že jsem teď byla nějakou dobu neaktivní, ale bohužel na tom nejsem časově nejlépe. Začalo mi teď zkouškové (dnes jsem už skládala první zkoušku) a mám plno dalších zkoušek, takže se musím učit. Chci se moc omluvit affs, že jsem je teď nenavštěvovala. Mám předpřipraveno plno článků - hlavně s tématem Bídníků, takže je zveřejním a pak se o články někdy postará má sestra, které má též blog (benedict-cumberbatch.blog.cz). Horší je to teď s obíhaním, budu se k vám snažit chodit, co nejvíce to půjde, ale nemůžu zaručit, jak pravidelné to bude. Pokud už se mnou nebudete chtít být spřáteleni, tak to pochopím, ale bude mi to líto. Ale má "neaktivita" bude trvat asi do začátku prázdnin. Samozřejmě, že je pravděpodobné, že nějaký týden tu třeba budu pořád a pak zase delší dobu ne. Takže vás chci předem upozornit, jak to se mnou je. Doufám, že to pochopíte. Vy co mě znáte už delší dobu (někteří i 4 roky - toto letí...:-)), tak víte, že se vždy k blogu vracím zpět. Takže pokud mi nebude nic bránit, tak sem zase brzy mezi vás vrátím. Tak to je můj dlouhý komentář k tomu, jak to bude teď na blogu vypadat. A teď k Bídníkům....
Trochu jsem se bála, že se mi film nebude líbit, tak jak bych chtěla. Ale ty tři hodiny (dobře, téměř tři hodiny) byly úžasné. Opravdu nádherná hudba. Z muzikálu Bídníci jsem znala pouze písně "On my Own" a "I Dreamed a Dream", takže jsem byla u vytržení, jak nádherné jsou i jiné skladby. Všichni herci nádherně zpívají a hrají. Pro mě největším překvapením byl pěvecký přednes Russella Crowea a Eddieho Redmaynea (o ostatních se to ví :D). Krásné bylo, když zpívají všichni herci dohromady a každý svůj pěvecký part - překrásně sehrané. No, nemám slov. Chystám pro vás recenzi, ale vzhledem k mému času nevím, kdy jí dopíšu, ale budu se snažit, co nejdříve (snad). Ještě se musím zmínit o hercích a předně o Hughovi. Hugh Jackman hrál a zpíval naprosto skvěle. Myslím, že v tomto filmu předvedl nejlepší herecký výkon ve své kariéře, tedy pro mě. Stejně úžasný výkon předváděla i Anne Hathaway, která ale měla vedlejší roli. Pro mě největším překvapením, jak jsem psala byl Russel Crowe a kupodivu bych řekla, že jeho písnička Star byla v Bídníkách nejlepší, možná to bylo tím, že jsem jí slyšela poprvé, ale naprosto mě dostala. Amanda Seyfried tam měla malou, i když důležitou roli, ale upřímně jsem čekala, že tam budu více (například když srovnám jiné verze Bídníků). Ale jistě vás po Mamma Mia! nepřekvapí její krásně čistý hlas. Eddie Redmayne byl stejně jako Crowe úžasným překvapením, když si vybavím seriál Pilíře země, tak bych vůbec neřekla, že tento mladík je tak pěvecky talentovaný. Můj obdiv též patří k pěveckému talentu muzikálové zpěvačky Samanthy Barks.
Upřímně jsem měla trochu strach z postav manželů Thénardierových ztvárněné Helenou Bonham Carter a Sachou Baronem Cohenem. Na plakátech a v ukázce na mě trochu působili jako "pošuci". Opět když porovnám jiné verze Bídníků, tak v této muzikálové byli naprosto odlišní, ale nebylo to na škodu. Byli jakýmsi "odlehčením", které ale tento krásný romantický příběh nerušilo, ba naopak toto duo film vylepšovalo. Pokud jste viděli Sweeneyho Todda, tak jistě ani o jednom herci nepochybujete, že umí zpívat.
Použila jsem tolik kladných superlativ, tak asi není třeba psát, že Bídníky označují jako jeden z nejlepších filmů v poslední době. Moc doufám v Oscarové nominace. Úžasné obsazení, nádherné písně, dokonalá předloha (podle V. Huga) a výborná režie. To jsou noví Bídníci. Pokud milujete muzikály, tak jako já, tak si tento film jistě oblíbíte. Jestli má člověk trochu hudebního vkusu, tak tento snímek musí ocenit a pokud ho nemá, tak nechápu, proč na tento film "leze" (jen komentář k špatným hodnocením tohoto filmu).
Film vám rozhodně doporučuji a doufám, že si ho užijete, tak jako já. Moc děkuji všem, co mé "výjevy" přečetli až do konce, a vám, co se na Bídníky chystáte, přeji, aby se vám film líbil tak jako mně.

Krásné Vánoce!

24. prosince 2012 v 18:09 | Rézi
Přeji všem návštěvníků krásné Vánoce plné pohody. Užívejte tyto úžasné svátky.

Co se chystá...

5. srpna 2012 v 19:20 | Rézi
Píšu ještě jeden "návratní článek", tak mi to, prosím vás, odpusťte. Chci se vám omluvit, že blog je zatím v tak žalostném stavu. K mému zděšení jsem zjistila, že byly vymazány některé fotky, proto budu muset nějak jinak pořešit galerii. Proto se neděste, pokud se v nových článkách začnou objevovat fotky, které jste již viděli. Dále musím aktualizovat filmy, které Hugh natočil, točí či nás brzy čekají v kinech. To se například týká filmu Bídníci, na který se hrozně těším. Budu se snažit přidávat každý den, ale přeci jenom mám někdy jiné povinnosti a každý den se mi zdá kratší a kratší. Takže když nebudu tady je šance mě zastihnout na mém dalším blogu o filmech, který už mám hrozně dlouho.

Vracím se

3. srpna 2012 v 20:00 | Rézi
Vracím se, doufám, že je to pro vás dobrá zpráva. A k tomuto návratu patří samozřejmě i velká omluva, že jsem se neozvala, kam jsem se ztratila. Důvodem, proč jsem se tak dlouho neobjevila byla asi škola, ale zkoušky už mám teď naštěstí hotové. Měla jsem opravdu hodně práce, samozřejmě, že se vždy dá najít nějaký ten čas, ale nějak jsem na blog neměla chuť a sílu. Takže bych se chtěla všem návštěvníkům moc omluvit. Velká omluva zvláště patří mým spřáteleným blogům/stránkám. Vím, že jsem se neozvala, a že pro to omluva asi není. Proto samozřejmě pochopím ty, co si mě vymazali a už se mnou nechtějí mít nic společného. A ještě jednou děkuji všem, co se mě stále ve svých spřátelených stránkách nechali. Budu se snažit, pokud mi to čas dovolí přidávat.

20 000 - děkuji

10. října 2010 v 20:39 | Rézi
Dnes ráno jsem si toho všimla. Proto vám chci moc poděkovat za tuto skvělou návštěvnost. Jsem ráda, že sem chodíte a doufám, že se vám tu alespoň trochu líbí a že sem dále budete chodit. Ještě jednou všem návštěvníkům blogu děkuji.
vsekolemfilmu.blog.cz

Blog měl "1. narozeniny"

27. května 2010 v 16:30 | Rézi
1. rok

Oficiální návrat na blog

22. května 2010 v 18:29 | Rézi
hugh-jackman.blog.cz
Jistě si vzpomínáte, jak jsem kolem Vánoc zmizela a pak jsem se v polovině března vrátila, ale informovala jsem vás, že se na blogu budu objevovat jen málo, ale že se brzy vratím. A ten čas právě nastal. Oficiálně se vracím na blog. Nevím, jestli budu stíhat dávat články každý den, ale alespoň se o to pokusím. Děkuji všem věrným návštěvníkům.

Šťastný nový rok 2010

31. prosince 2009 v 13:30 | Rézi

Od vás k Vánocům

26. prosince 2009 v 16:19 | Rézi
Chci vám všem moc poděkovat za krásná přáníčka. Jen doufám, že jsme sem dala všechny a že jsem na žádné nezapomněla, pokud by tu nějaké od vás nebylo, tak mi to kdyžtak napište. Protože se mohl stát, že jsem ho zapomněla uložit.

Přáníčko k Vánocům

24. prosince 2009 v 16:59 | Rézi
Chci popřát všem návštěvníkům blogu a všem spřáteleným stránkám (blogům) Šťastné a Veselé Vánoce. Doufám, že si tento den skvěle užíváte.

♥10 000 - děkuji♥

19. prosince 2009 v 14:59 | Rézi
Chci vám všem moc poděkovat, že sem chodíte a že tato návštěvnost přesáhla 10 000 lidí. Moc si toho vážím (protože jsem blog založila nedávno, teda alespoň mně se to tak zdá, ten čas fakt letí...) a moc to pro mě znamená. Ještě jednou moc děkuji.

Reklamy

15. května 2009 v 23:09 | Rézi
Reklamy pište pouze sem.

 
 

Reklama