NEWS

Hugh o Wolverine 2

27. srpna 2009 v 19:29 | Rézi
"Máme v plánu představit spoustu nových mutantů, vlastně skoro všechny, co jsou v předloze. Budeme se vůbec snažit, aby byl film co nejvěrnější komiksu, i když to nebude hračka, původní příběh je totiž vážně spletitý a dlouhý. Fanouškům ale můžu slíbit, že je čeká něco úplně jiného než v případě jedničky. To víte, máme k dispozici nové prostředí a skvělý příběh."

Wolverine - další díl?

13. srpna 2009 v 18:19 | Rézi
Hugh Jackman MTV zdělil, že by mělo začít další pokračování úspěšného Wolverine, film by se měl podle zdrojů natáčet v Japonsku. Podle Hugha Jackmana by měl byl film lepší než X-men Origins: Wolverine.
Tak uvídíme, zda k nám zamíří další pokračování Wolverine.

© copyright hugh-jackman.blog.cz

Teen Choice Awards 2009

11. srpna 2009 v 12:59 | Rézi

Hugh Jackman vyhrál na Teen Choice Award jako nejlepší herec v akčním filmu v X-Men Origins: Wolverine. Byl dále nominován v kategorii Nejlepší herec - drama za film Australie, cenu však získal Robert Pattinson za film Stmívání.


© copyright hugh-jackman.blog.cz

TOP 10 sexy mužů podle Glamour

6. srpna 2009 v 13:59 | Rézi

Hugh byl zvolen třetím nejvíce sexy mužem podle časopisu Glamour. No, mohl by být první. Ale třetí místo je také skvělé .
Tabulka Top 10 sexy mužů
1Robert Pattinson
2Johnny Depp
3Hugh Jackman
4David Beckham
5Brad Pitt
6Zac Efron
7George Clooney
8Chace Crawford
9Justin Timberlake
10Colin Firth


Děkuji Patty
© copyright hugh-jackman.blog.cz


Hugh by chtěl hrát s Anne Hathaway

4. srpna 2009 v 17:39 | Rézi

Hugh Jackman by se měl objevit v novém muzikálu s názvem The Greatest Showman on Earth, kde by měl hrát amerického "šoumena". Film by měl produkovat Laurence Mark(Dreamgirls). Hugh Jackman by si přál, aby hlavní ženskou roli ztvárnila Anne Hathaway s kterou již vystupoval na Oscarech.


© copyright hugh-jackman.blog.cz

Wolverine - vosková figurína

30. července 2009 v 20:09 | Rézi
Vosková figurína Hugha Jackmana alias Wolverine je od 29.července vystavena v Madame Tussaud's Wax Museum (Voskové muzeum Madame Tussaud).
© copyright hugh-jackman.blog.cz

Hugh bude Avon Men?

16. července 2009 v 19:29 | Rézi

Objevila se informace, že by Hugh měl hrát bývalého prodavače aut, který se vrhne do světa kosmetiky a začne s ní obchodovat, díky jeho šarmu a skvělého vystupování se mu bude výborně dařit. Film měl mít titul Avon Men...

Opět nevím zde je to pravdivá informace, to s tou Miley ještě nebylo oficiálně potvrzeno, i když někde píší, že už je to jisté.


© copyright hugh-jackman.blog.cz

Křtění knihy Charisma

13. července 2009 v 16:20 | Rézi
Publikaci, která obsahuje jedenáct portrétů sličných žijících herců, pokřtila na karlovarském festivalu jeho umělecká ředitelka Eva Zaoralová. "Mně se líbí Johnny Depp, George Clooney a Jack Nicholson, jsou takoví všestranní," přiznala během křtu Zaoralová.

Vítěze Oscarů bude vybírat i Jackman

8. července 2009 v 14:19 | Rézi

Hugha Jackmana nebo režiséra Dannyho Boylea spolu s dalšími 132 umělci vybrala americká filmová akademie, aby se podíleli od příštího roku na výběru vítězů Oscarů. Chtěli tak zvýšit důvěru diváků v jejich udílení.
© copyright hugh-jackman.blog.cz


10 Most Sexy Men in the World

5. července 2009 v 16:59 | Rézi

Britský časopis zveřejnil žebříček 100 nejsexy můžu světa, já sem dávám pouze deset. Na patém místě se umístil Hugh Jackman, je to hezké místo, ale na druhou stranu se do žebříčku dostali muži, kteří teda podle mě moc sexy nejsou, ale asi je to věc názoru
Zde je žebříček:


1. Robert Pattinson
2. Johnny Depp
3. Brad Pitt
4. Zac Efron
5. Hugh Jackman
6. Chace Crawford
7. Channing Tatum
8. George Clooney
9. Justin Timberlake
10. Matthew Mconaughey

© copyright hugh-jackman.blog.cz

žebříček nalezen u Kattie

Hugh Jackman and Miley Cyrus

25. června 2009 v 16:20 | Rézi

Na ineternetu se objevila zpráva, že Hugh byl viděn s Miley na obědě ještě s dalšími lidmi, podle svědků to vypadalo, že se jedná obchodní schůzku.
Mělo by se jednat o film, kde by Hugh hrál Miley-ina bodyguarda. Miley by měla hrát bohatou dědičku, které hrozí únos.

Nevím, zde se jedná o pravdivé informace, ale doufám, že ne.


© copyright hugh-jackman.blog.cz

Rozhovor - Hugh Jackman

17. června 2009 v 19:30 | Rézi
V Intouch se objevil rozhovor s Hughem Jackmanem.
Zde je rozhovor(doufám, že to bude k přečtení)


© copyright hugh-jackman.blog.cz

PopSugar's 100

12. června 2009 v 19:20 | Rézi
Hugh Jackman se umístil sice až na 52. místě, ale když to vezmeme kolik je po celém světě celebrit, tak je to skvělé umístění.(I když jsem trochu zklamaná, já bych ho rozhodně viděla někde na lepším místě, ale co se dá dělat...)
Celý žebříček naleznete zde

žebříček jsem nalezla u Lizzie

Na broadwayském jevišti se možná sejdou Daniel Craig a Hugh Jackman

7. června 2009 v 19:39 | Rézi
Média přinesla zprávu o tom, že si možná spolu zahrají Daniel Craig a Hugh Jackman na Broadwayi v divadelní hře A Steady Rain.

Představení dramatika Keitha Huffa by podle The New York Post mělo mít premiéru na podzim. Hollywoodské hvězdy by v něm měly ztvárnit chicagské policisty, jejichž celoživotní přátelství je vystaveno zkoušce poté, co se zapletou do domácí hádky v chudé čtvrti.
Obsazení Craiga a Jackmana ale ještě nebylo oficiálně potvrzeno, upozorňuje The New York Post.

Jackman získal v roce 2004 cenu Tony za svou roli zpěváka Petera Allena v muzikálu The Boy From Oz, který pravidelně vydělával přes milion dolarů týdně. Přestože se stal Jackman poté nejvyhledávanějším hercem na Broadwayi, až do nynějška veškeré další nabídky vytrvale odmítal.

Podle divadelních zdrojů by Craig s Jackmanem mohli překonat broadwayskou rekordmanku Julii Robertsovou, která jako hlavní hrdinka divadelní hry Richarda Greenberga Three Days of Rain přinesla v roce 2006 za pouhých dvanáct týdnů do pokladen přes deset milionů dolarů.

zdroj + mé úpravy

© copyright hugh-jackman.blog.cz

Hugh uklízí po svém psovi

5. června 2009 v 18:19 | Rézi
Australský herec Hugh Jackman trochu nezapadá mezi nafoukané hollywoodské celebrity. Na rozdíl od většiny svých kolegů si totiž zachovává svou lidskou tvář.
Naposledy to dokázal při venčení svého čtyřnohého mazlíčka. Ten si totiž venku na chodníku ulevil jako správný pes. Hugh, ale překvapivě hromádku neignoroval, ani si nezavolal na pomoc bodyguarda. Jako správný pejskař ji sám rychle sbalil do připraveného igelitového sáčku. To by asi od hvězdy jeho velikosti čekal jen málokdo...© copyright hugh-jackman.blog.cz

Hugh Jackman o Robertovi Pattinsonovi

30. května 2009 v 11:10 | Rézi

Herec Hugh Jackman v interview pro PEOPLE magazin zavedl řeč na Roberta Pattinsona. "Robert je vážně dobrý herec a sympatický kluk. Role Edwarda je velmi náročná, ale díky němu je i vzrušující a zajímavá." A co si myslíte o jeho vlasech? "Nemám moc ráda divoké hára, ale jeho look je skvělý."

Magazín The Insider byl v úterý přítomen v Hollywoodu, kde se konala premiéra filmu X-men Origins: Wolverine, které zúčastnili Hugh Jackman, Halle Berry, Ryan Reynolds a Will.I.Am. Herci se magazínu The Insider svěřili, jak se jim na filmu spolupracovalo a hlavní představitel Hugh Jackman se zmínil o Twilight Star Robertu Pattinsonovi. ,,Robert má vážně dobrý hlas. Je to na vydání alba." Říká Hugh poté, co byl přítomen v Tokyu v Karaoke baru, kde Robert s Kristen zpívali Karaoke. ,,Jestli se chce věnovat zpěvu, ať vydá album."

zdroj:


Hugh Jackman a Robert Pattinson si spolu zahrají

24. května 2009 v 14:39 | Rézi
Na internetu začínají kolovat zvěsti, že se připravuje nový film s názvem Unbound Captives, kde měl hrát Hugh Jackman a Robert Pattinson. S nimi by se dále ve filmu měla objevit Rachel Weisz.
Planovaná premiéra by měla být v roce 2010. Rachel Weisz. zde bude hrát ženu, které brutálně zabijí manžela a unesou jejího syna Roberta Pattinsona. Hugh Jackman se vydá jejího syna zachránit.

Informace zatím nejsou potvrzeny,může to být pouze fáma, tak se budeme muset nechat překvapit.© copyright hugh-jackman.blog.cz
 
 

Reklama