Řekli o Hughovi...

Anne Hathaway: "Na Jackmenův dramatický projev jsem nebyla připravena."

22. prosince 2012 v 10:49 | Rézi


Anne Hathaway v jednom rozhovoru k filmu Bídníci mluvila o svých kolezích, takže samozřejmě nemohla zapomenout na Hugha Jackmana. Řekla o něm: "Věděla jsem, že Hugh je úžasný herec a je s ním velká sranda, ale když jsem viděla jeho dramatický projev, tak jsem byla naprosto konsternovaná. Hugh byl pro nás s Russellem Crowem něco jako herecký vůdce."

Amanda Seyfried: "Hugh Jackman rád mluví ve dvojsmyslech"

2. prosince 2012 v 18:09 | Rézi


Herečka Amanda Seyfried, která si zahrála po boku Hugha Jackmana ve filmu Bídníci Cosettu se v jednom rozhovoru pro Vanity Fair svěřila, že si Jackmana velmi oblíbila. Nechala se slyšet: "Hugh Jackman nemůže být pouze člověk. On má nadlidské schopnosti. Je to jeden z nejhodnějších lidí, na které jsem kdy narazila. A hlavně má velmi podobný smysl pro humor jako já. Hugh Jackman rád mluví ve dvojsmyslech s často sexuálním podtextem."

Alfie Boe: "Hugh Jackman má velkou šanci být úžasný Valjean."

27. září 2012 v 19:49 | Rézi


Herec Alfie Boe, který ztvárňuje Jeana Valjeana na prknech End London West byl zvažován i do role filmové. Nakonec však roli získal Hugh Jackman. Alfie Boe necítí k Jackmanovi žádnou zášť. Na jeho adresu se Boe vyjádřil velmi kladně: "Myslím, že Hugh Jackman odvedl skvělou práci. Jen je mi líto, že jsem nemohl být součástí tohoto natáčení. Jean Valjean je úžasná postava. Hrálo jí plno různých herců a každý vždy přinesl něco nového. Hugh Jackman do této role také přinese něco úplně nového, co já bych přinést nemohl." Na závěr Alfie Boe dodal: "Hugh Jackman je skvělý herec a zpěvák," a dále žertoval, "ale moje tělo je samozřejmě lepší než Jackmanovo."
 
 

Reklama